Formulář přihlášení, zadejte své uživatelské jméno a heslo a přihlašte se. Pokud proběhne stanovený počet neúspěšných přihlášení bude Váš účet zablokován.

Prohlášení o přístupnosti

Dokument obsahuje prohlášení o přístupnosti národního archivního portálu, popis používaných nestandardních formátů a kontakt na technického správce webu.

Národní archivní portál je vytvořen tak, aby splnil pravidla tvorby přístupného webu a vyhovuje požadavkům vyhlášky č. 64/2008, o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Pro popis všech informací na tomto webu je použit značkovací jazyk , HTML5  pro popis vzhledu pak stylový předpis CSS. Všechny velikosti jsou uvedeny v relativních jednotkách, je tedy možné podle potřeby zvětšit velikost písma.

Všechny odkazy jsou v textu vyznačeny podtržením.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny textem upozorňujícím na jiný obsah cílového odkazu.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • XML - dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.

  • CSV- společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu technického správce serveru – helpnda@nacr.cz. Tato adresa slouží pouze pro řešení technických záležitostí.